הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חשיפה מוקדמת לביצים מבושלות עשויה לסייע למנוע התפתחות אלרגיות למזון
15.12.16

  

חשיפה מוקדמת לאבקת ביצים מחוממת עשויה למנוע את התפתחותה של אלרגיה לביצים בקרב תינוקות מסוימים המצויים בסיכון מוגבר לפתח רגישות שכזו. אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Lancet.

 

150 תינוקות יפנים בגיל 4-5 חודשים הסובלים מ- atopic dermatitis ואשר מעולם לא צרכו ביצי תרנגולת חולקו באופן אקראי לקבל אבקת ביצים מחוממת או אבקת פלסבו מגיל שישה חודשים עד גיל שנה (50 מ"ג/יום למשך שלושה חודשים ולאחר מכן 250 מ"ג/יום למשך שלושה חודשים נוספים).

 

מטרת המחקר העיקרית – אלרגיה לביצים בגיל שנה – אובחנה בקרב 8% מהילדים בקבוצת המחקר ובקרב 38% מהילדים בקבוצת הביקורת. לא נצפו כל תגובות אלרגיות לאבקת הביצים. החוקרים חישבו כי יש לתת אבקת ביצים ל- 3.4 תינוקות על מנת למנוע מקרה אחד של אלרגיה לביצים.

 

 

לידיעה  >>

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007