הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בני נוער מעדיפים את המדיה האלקטרונית כאמצעי לבדיקות סקר ומעקב
15.12.16

  

 

הפופולאריות ההולכת וגדלה של הרשומות הרפואיות האלקטרוניות, הטאבלטים והטלפונים הסלולאריים פותחת אפשרויות חדשות למילוי שאלוני בריאות לצורך בדיקות סקר טרם ביצוע הבדיקות הרפואיות. בסקר הנוכחי השתתפו 115 בני נוער (גילאים 12-18 שנים, 59% בנות, 51% לבנים) שנשאלו בנוגע להעדפותיהם למילוי שאלוני סקר טרם הביקור במרפאות ולקבלת מידע נוסף לאחר הבדיקה.

 

הנבדקים דיווחו על רמת שביעות הרצון הגבוהה ביותר ועל הכנות הרבה ביותר במילוי השאלונים כאשר הנ"ל בוצע במדיה האלקטרונית (90% ו- 89%, בהתאמה) בהשוואה לראיון (77% ו- 74%) או לשאלון מודפס (57% ו- 61%). מרבית הנבדקים העדיפו למלא את השאלונים בחדרי ההמתנה באמצעים אלקטרוניים, בהשוואה למילוי בבית (5%), למילוי שאלון מודפס בחדר ההמתנה (8%), או בחדר הבדיקות באמצעות ראיון (11%). דואר אלקטרוני היווה את השיטה המועדפת לקבלת מידע לאחר הבדיקה (61%), לאחר מכן מכתב מודפס (17%), ושיחת טלפון (15%). אף על פי כן, 32% לא רצו כל תקשורת לאחר הביקור במרפאה.

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007