הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הסיכון ל- Microcephaly עקב זיהום בזיקה גבוה יותר ככול שהחשיפה במהלך ההיריון מוקדמת יותר
15.12.16

  

הסיכון להיארעות microcephaly של היילוד עקב זיהום בנגיף הזיקה גבוה יותר ככול שהחשיפה לזיהום מתרחשת בשלב מוקדם יותר של ההיריון, כך עולה מניתוח חדש שפורסם ב- MMWR.

 

בין החודשים ינואר ונובמבר 2016, דווחו בקולומביה 476 מקרים של microcephaly – עליה של 110 מקרים בהשוואה לאותה תקופה בשנת 2015.

 

העלייה בשיעור מקרי ה- microcephaly נצפתה 24 שבועות לאחר העלייה שנצפתה בשיעור מקרי התחלואה בנגיף הזיקה.

 

"בהתבסס על היריון מלא, אותו עיכוב של 24 שבועות מעיד כי סיכון מוגבר ל- microcephaly קשור לתחלואה בזיקה במהלך הטרימסטר הראשון ובשלבים מוקדמים של הטרימסטר השני להיריון." ציינו החוקרים.

 

 

לידיעה  >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007