הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לאלף את מערכת החיסון נגד אלרגיות
6.12.16

    

מערכת החיסון שלנו יעילה ומתוחכמת, ומאפשרת לנו להתמודד בהצלחה עם מגוון רחב של חיידקים, וירוסים ומחוללי מחלות אחרים שמנסים לתקוף אותנו. אבל היא אינה מושלמת, ולפעמים אפילו מזיקה. כך קורה למשל באלרגיה – תגובה לא רצויה ולא נחוצה של מערכת החיסון שלנו לגורם שאיננו מסוכן לנו. במקרים כאלה מערכת החיסון שלנו פועלת למעשה נגדנו, ובמקום להגן עלינו מייצרת מטרד שעלול במקרים מסוימים אפילו לסכן את חיינו.

 

אלרגנים – החומרים שמעוררים את התגובה האלרגית – יכולים להיות מגוונים מאוד. בין הנפוצים שבהם נמצאים שערות חתול, אבקני פרחים וגם סוגי מזון מסוימים כמו אגוזים וביצים.

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>

 

 
מאת ביאנה ברנשטיין
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007