הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה-FDA מעניק לנוירודרם יתרון בתחרות על שוק הפרקינסון
6.12.16

 

חברת נוירודרם הודיעה כי בכוונתה לקצר את תכנית הניסויים שלה באופן משמעותי, וזאת בעקבות פגישה חיובית עם רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA). בתגובה לכך, מניית החברה מזנקת בוול סטריט.

בפגישה שהיתה חיובית ביותר מבחינת נוירודרם המנוהלת ע"י ד"ר עודד ליברמן, קיבלה החברה אישור לניסוי פשוט יותר במוצר הדגל שלה ND0612 לטיפול בחולי פרקינסון בשלב מתקדם, ובמקום לערוך שני ניסויים גדולים באנשים חולים תקיים החברה ניסוי אחד נקודתי באנשים בריאים מה שמגדיל את הסיכוי לקבלת אישור לתרופה.

נוירודרם מפתחת מכשור רפואי שמשפר את המתן של תרופות קיימות למחלות של מערכת העצבים המרכזית. היא מתחרה בפיתוח התרופה עם ענקית התרופות Abbvie, וההקלה מעניקה לה יתרון משמעותי בתחרות הזו שהינה על שוק של מאות מיליוני דולרים בשנה. ה-FDA אישר בינואר 2015 לשווק את המוצר Duodopa של חברת Abbvie והעניק לה מעמד של תרופת יתום שניתן כתמריץ לפיתוח תרופות למחלות שמספר החולים בהן בארה"ב נמוך מ-200 אלף איש.
נוירודרם תבצע ניסוי פרמקוקינטי השוואתי למוצר המוביל בשוק Duodopa, במקום ניסוי יעילות בשלב השלישי של הניסוי הקליני.

 

 

לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת גולן חזני

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007