הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רעידת אדמה בטבע: השושבין של רכישת אלרגן התפטר במפתיע
6.12.16

 

רעידת אדמה בענקית הגנריקה טבע באמצע אחת התקופות הסוערות ביותר בחברה ובתעשיית הפרמצבטית בכלל, הודיע מנכ"ל טבע גנריקה, סיגורדור (סיגי) אולפסון האיסלנדי, על התפטרותו. כך נודע ל"כלכליסט". אולפסון (Olafsson) נימק את פרישתו בעומס הרב ובפעילות האינטנסיבית שלו בטבע. בהמשך, החברה דיווחה הלילה (ב') על מינויו של דיפנקאר בהאטצ'רג'י, ששימש כנשיא ומנכ"ל העסק הגנרי של טבע באירופה מאז אפריל 2013, כמחליפו של אולפסון. לפי הודעת החברה, בהאטצ'רג'י הצטרף לחברה כמנהל הכללי של טבע בבריטניה ב-2009. לפני כן כיהן 15 שנים בחברת Bausch + Lomb במגוון תפקידים בכירים.


אולפסון הוא מבכירי הנהלת החברה והיה מי שהוביל את רכישת החטיבה הגנרית של אלרגן (אקטביס) יחד עם מנכ"ל טבע ארז ויגודמן. זאת בשל הניסיון וההיכרות הרבה שלו עם אלרגן, שבה כיהן בשורה של תפקידים במשך תקופה של יותר מעשור. ביו השנים 2008 ו־2014 היה אחראי על הקמת וניהול הרכיב המרכזי בעסקיה הגנריים של אלרגן (מנכ"ל אקטביס), וקודם לכן (2003–2008) שימש סמנכ"ל הפיתוח העסקי של החברה.

 

 

לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת גולן חזני

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007