הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקונגרס האמריקאי מכין לפלוריסטם סוכרייה פיננסית
6.12.16

  

בתום שלוש שנות דיונים תעלה מחרתיים לאישור הסנאט האמריקאי הצעת חוק מהפכנית, שנועדה להאיץ את הפיתוח של טיפולים רפואיים חדשניים. הצעת החוק, 21 Century Cures Act, מעניקה תקציב של 9.3 מיליארד דולר בחמש השנים הקרובות ל-NIH (מוסד המחקר הרפואי הלאומי של ארה"ב) לצורך מחקר. בהצעה נכללים כמה סעיפים שעשויים לסייע לחברות ציבוריות ישראליות, או בעלות נוכחות בישראל ובהן קייט פארמה, פלוריסטם, סלקט וגמידה סל.

 

ירון רמתי, סמנכ"ל רגולציה בחברת פלוריסטם, מציין שהחוק המוצע יוצר בפעם הראשונה הבחנה בין תרופות רגילות לבין תכשירים של הרפואה הרגנרטיבית - העוסקת בריפוי פגמים מולדים או נרכשים בגוף החי באמצעות יצירת איברים או רקמות חדשות, או באמצעות התערבות של תרפיה תאית או תרופות כדי להתחיל תהליך של רגנרציה באזור הפגיעה.

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007