הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בונוס ביוגרופ הצליחה להצמיח עצמות בלסת מתאי גזע
6.12.16

  

בונוס ביוגרופ, המפתחת טכנולוגיה לבניית שתלי עצם מתאי גזע, הודיעה על הצלחה מלאה בניסוי הקליני הראשון להשלמת חסר עצם בלסת. זאת, באמצעות השתלה בהזרקת שתל חי של עצם אנושית מתוצרת החברה. החברה דיווחה כי תודיע על תוצאות הניסוי היום בכנס המדעי הבינלאומי ה-18 לכירורגיית פה ולסת במדריד, ומנייתה קפצה ביותר מ-9% עקב כך. עם חזרתה של המניה מהפסקת המסחר היום היא זינקה בכ-7.5%, אך העליות בה התמתנו לקראת סיום המסחר, ומחירה עלה ב-2.2% בלבד. מחזור המסחר בה עמד על פי 10 מהממוצע היומי ברבעון האחרון, והסתכם בכ-4.7 מיליון שקל.

 

לניסוי גויסו 20 מטופלים, אשר ב-11 מהם בוצעה השתלה של הדור הראשון של שתל עצם בהזרקה. מבין 9 האחרים, 3 הוצאו מהמחקר (עוד בטרם בוצעה בהם פעולה כלשהי), עקב חוסר התאמה להשתתפות בניסוי קליני זה ול- 6 הוצע, לטובתם, להשתתף בניסוי הקליני השני להשלמת חסר עצם בלסת באמצעות הדור השני, המתקדם יותר, של שתל חי של עצם אנושית בהזרקה.

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת גיא ארז
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007