הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מפרסם קווים מנחים חדשים לביצוע בדיקות עצמיות לאיתור HIV
6.12.16

 

 

 

ה- World Health Organization מפרסם קווים מנחים חדשים לביצוע בדיקות עצמיות לאיתור HIV. הקבוצה ממליצה כי בדיקה עצמית תוצע כאפשרות נוספת לבדיקה הסטנדרטית המבוצעת במרפאה. יתר על כן, יש להציע לחולים סיוע ביידוע בן הזוג בנוגע למחלה.
 
ה- WHO תומך בחלוקת ערכות לבדיקה עצמית בחינם או במכירתן במחיר השווה לכל כיס.
 

 

הבדיקה העצמית מתבססת על נוזל אוראלי או דקירת האצבע להפקת טיפת דם והיא מבוצעת בפרטיות ובקלות ואורכת 20 דקות בלבד. באם התוצאה חיובית מומלץ לגשת למרפאה לבצע בדיקות משלימות מאשרות.

 

על פי ה- WHO הבדיקה תשפר את שיעורי ההיענות והמודעות למחלה כאשר כיום על פי הערכות שונות כ- 40% מהחולים (מעל ל- 14 מיליון איש) אינם מודעים למחלתם.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007