הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ניתוח לב חדשני לתיקון מסתם
24.11.16

 

 

ניתוח זה מבוצע בדרך כלל על ידי פתיחת חזה מרכזית, עליה על מכונת לב וראה, עליה על מחזור חוץ גופי, עצירת הלב, פתיחתו ותיקון המסתם. פעולה זו יעילה ובטוחה אך אחוז מסויים של החולים אינם מסוגלים לעמוד בהליך הניתוחי הקונבנציונלי עקב גיל מתקדם או ריבוי מחלות נלוות.


המחלקה לניתוחי לב וחזה במרכז הרפואי ת"א מובילה בתחום הניתוחים החדשניים בגישה זעיר פולשנית, המבוצעים ללא פתיחה מלאה של עצם החזה ובחתך קטן (אך תוך שימוש במכונת לב ראה ועצירת הלב) הלכה אמש צעד נוסף קדימה וביצעה 2 ניתוחי תיקון מסתם מיטרלי בחולים מבוגרים ומורכבים על ידי טכנולוגית NEOCHORD המקטינה עוד יותר את הטראומה הניתוחית ומאפשרת תיקון מסתם בחתך זעיר ללא עצירת הלב.


המערכת היקרה שנוסתה עד כה במספר נמוך של מרכזים רפואיים בעולם, מאפשרת תיקון מסתם מיטרלי בחתך זעיר על לב פועם וזאת תחת הנחיית אקו תוך ושתי תלת ממדי (שמחליף את האינספקציה הויזואלית הישירה של המסתם לכזו וירטואלית הנעשית באקו תלת מימדי). לצורך כך נדרש כמובן גם שיתוף פעולה הדוק בין הכירורגים לקרדיולוגים אנשי האקו והמרדימים.

 

 

להודעה >>

 

   

מאת המרכז הרפואי תל-אביב

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007