הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חומר יעיל נגד אלצהיימר – בעכברים
24.11.16

    

פעילות יתר של האנזים גליקוגן סינתאז קינאז 3 (GSK-3) מקושרת למחלות רבות, כולל סוכרת, דיכאון, מחלות סרטן מסוימות, טרשת נפוצה ומחלות ניווניות של מערכת העצבים, כגון מחלת אלצהיימר. עיכוב פעילות האנזים יכולה, ככל הנראה, לטפל במחלות אלו ולשפר את מצב החולים. עם זאת, אין בנמצא חומרים המסוגלים לעשות זאת בצורה יעילה שאינה פוגעת בפעילותם של אנזימים אחרים בגוף. חוקרים מהפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב בהובלת אביטל ליכט-מורבה (Licht-Murava) ורום פז (Paz) ממעבדתה של פרופ' חגית אלדר-פינקלמן (Eldar-Finkelman) מדווחים בכתב העת Science Signaling, על סוג חדש של מעכב המפחית את פעילותו של GSK-3 ומשפר תסמיני אלצהיימר בעכברים.

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>

 

 
מאת ד"ר נעם לויתן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007