הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

זברה מדיקל משיקה פלטפורמה שתאפשר לקבל חוות דעת רפואית מהירה מהבית
24.11.16

 

חברת הסטארט-אפ זברה מדיקל ויז׳ן (Zebra Medical Vision), משיקה את Profound - שירות חדש שמאפשר לאנשים להעלות את ההדמיות והבדיקות שלהם (כמו CT, ממוגרפיה) לשירות האונליין החדש של זברה ולקבל ניתוח אוטומטי למצבים רפואיים קליניים מהותיים.השירות הוא חינמי וכולל שתי הדמיות למשתמש.   

 

״כולנו חרדים לגבי בריאותינו. ללחץ הכרוך בבדיקת CT או הדמיית ממוגרם מתלווים לרוב גם המתנה ארוכה לתורים, לתוצאות הבדיקות, ואף לבדיקות המשך לבירור הבעיה,״ מסביר אלעד בנימין, מייסד משותף ומנכ״ל חברת Zebra Medical Vision. "שירות Profound יכול להמעיט בתחושות החרדה המלוות בפרוצדורה של קבלת חוות דעת שנייה עבור סריקות מסוימות, ולגילוי ממצאים קריטיים שיכולים להיות מפוספסים ע״י גורמים אנושיים״.

 

 

לידיעה >>

 

 

מאת מאיר אורבך

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007