הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האוצר: בישראל משלמים עד 62% יותר עבור תמרוקים לעומת מדינות OECD
24.11.16

  

פערי מחירים של כ-62% בין ישראל למדינות ה-OECD בענף התמרוקים. כך מגלים נתונים שהוצגו על ידי אגף הרוקחות במשרד הבריאות ומשרד האוצר במסגרת דיון על הנושא שנערך בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות של הכנסת.

 

הדיון בוועדה נערך על הפרק בחוק ההסדרים העוסק באסדרת ענף התמרוקים - שמפו, תכשירי שיזוף, סבונים, בשמים וכדומה, לצורך הגברת התחרות בשוק והורדת מחירים. כיום, שיווק, יבוא וייצור תמרוקים מחייבים קבלת רשיונות ממשרד הבריאות בתהליך הנמשך חודשים.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת הדר קנה
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007