הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם פיזיותרפיה יעילה לטיפול בנקעים בקרסול?
24.11.16

   

 

טיפול פיזיותרפי לא שיפר את ההחלמה לאחר נקע פשוט בקרסול, כך מדווח ה- BMJ.

 

כ- 500 אנשים בגילאים 16 ומעלה שביקרו בחדרי המיון עקב נקע פשוט בקרסול חולקו באופן אקראי לקבלת טיפול פיזיותרפי בנוסף לטיפול המקובל, או לטיפול המקובל בלבד. הטיפול הפיזיותרפי כלל עד שמונה פגישות ובנוסף תרגילי בית. הטיפול המקובל כלל קבלת דף מידע בנוגע לטיפול בנקעים (לדוגמא, מנוחה, קרח, תחבושת לחץ).

 

שיעור הנבדקים עם החלמה "מצוינת" – על פי כלי להערכה עצמית לפעילות הקרסול, היה דומה בקרב שתי הקבוצות לאחר 3 חודשים (כ- 40%) ו- 6 חודשים (כ- 60%).

 

החוקרים סיכמו כי טיפול פיזיותרפי מפוקח הניתן בשלב מוקדם אינו מביא לשיפור משמעותי קלינית בתהליך הריפוי של הקרסול לאחר 6 חודשים.

 

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007