הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לראשונה: עריכת גנים מוצלחת בעוברים אנושיים
13.11.16

    

קבוצת מחקר שבדית בראשותו של פרדריק לאנר (Lanner) השתמשה בהצלחה בטכנולוגית קריספר לעריכת DNA של עוברים אנושיים. זו איננה הפעם הראשונה שקבוצות מחקר מדווחות כי השתמשו בטכנולוגיה הזאת על עוברים אנושיים, אך הפעם התהליך גם תועד בתקשורת, וזו גם כן הפעם הראשונה שהעוברים שרדו והמשיכו להתפתח בהצלחה.

 

CRISPR/Cas9 (ראשי תיבות של Clustered Regularly Interspaced Short Palindromic Repeats) היא טכנולוגיה חדשנית שמעלה גלים רבים עולם המדע בשנים האחרונות. באמצעותה אנו יכולים לערוך מקטע DNA כרצוננו, למשל כדי לתקן גן שקיימת בו מוטציה הרסנית.

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>

 

 
מאת שקד אשכנזי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007