הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החל המחקר בחיסון לא פעיל נגד נגיף הזיקה בבני אדם
13.11.16

 

 

חוקרים פדראליים החלו בביצוע מחקר phase I בחיסון (Zika Purified Inactivated Virus (ZPIV.
היות וכל הנגיף אינו פעיל הוא אינו יכול לגרום לכל תחלואה בבני אדם, אך היות וחלבוני המעטפת של הנגיף עדיין שלמים, הם יכולים לעורר תגובה חיסונית של המאכסן. על מנת לייצר את החיסון המיועד, ה- Walter Reed Army Institute of Research השתמש בטכנולוגיה אשר שימשה גם לייצור החיסון נגד flavivirus אחר, דלקת המוח היפנית.


במסגרת המחקר יגויסו 75 נבדקים בגילאים 18-49 ללא היסטוריה של זיהום ב- flavivirus. ארבעה מחקריphase I נוספים מתוכננים להתחיל בקרוב.


ה- CDC מציין כי ב- 50 המדינות, נתקבלו מעל ל- 1000 דיווחים של זיהומים בנגיף הזיקה (אשר אושרו בבדיקות מעבדה), וכי בטריטוריות של ארה"ב המספר מגיע לכמעט 2,300.


 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007