הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מכפיל את המספר המינימאלי של הביקורות המומלצות במהלך ההיריון
13.11.16

 

 
נשים הרות צריכות לבקר במרפאות לפחות שמונה פעמים במהלך הריונן, כך עולה מההמלצות החדשות אותן פרסם ה- World Health Organization. השיעור הינו כפול מזה שהומלץ לנשים הרות עד כה.
 
הנשים יכולות להיפגש עם מיילדות או אנשי רפואה מיומנים אחרים והביקורים יכולים להתבצע באמצעות השירותים הניתנים לקהילה המצויה באזורים מרוחקים או במתקנים הסטנדרטיים.
 
בין ההמלצות שפורסמו:
 
בדיקת אולטרא סאונד מוקדמת לפני השבוע ה- 24 להיריון מומלצת על מנת לסייע לקבוע את גיל ההיריון ולזהות אנומליות של העובר והריונות מרובי עוברים.
נשים צריכות לקבל תוספים פומיים של ברזל (30-60 מ"ג) וחומצה פולית (0.4 מ"ג) מדי יום.
מומלץ לקבל במהלך ההיריון חיסון נגד טטנוס.
 
 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007