הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CPSC ממליץ להימנע משימוש במגני ראש לעריסות
13.11.16

 

 

 
מה- U.S. Consumer Products Safety Commission נמסר כי מומלץ להימנע משימוש במגני ראש לעריסת התינוק היות כי הנ"ל מגבירים באופן משמעותי את הסיכון לפציעה או תמותה.

 

 

 
ה- American Academy of Pediatrics ציינה כי בעוד שהצעד הינו "צעד חיובי קדימה... כישלונה של הוועדה ליזום חרם גורף על מכירתם של מגני ראש לעריסות עומד בסתירה לראיות החד משמעיות כי הם תורמים לתמותת תינוקות."

 

 

 
ה- AAP הוסיף: "למרות הראיות החד משמעיות המעידות על הצורך להחרימם מהשווקים כעת, הסוכנות לא פעלה בנושא במשך מספר שנים. ה- CPSC העידה כי תחל לפתח תקן ביצועים עבור מגני ראש לעריסות רק בשנת 2018, עיכוב בלתי נחוץ."

 

 

 

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007