הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AHA/ACC פיתחו כלי חדש לניבוי הסיכון הקרדיווסקולארי
13.11.16

 

ה- American Heart Association וה- American College of Cardiology פיתחו כלי מעודכן המחשב את הסיכון הקרדיווסקולארי האתרוסקלרוטי ל – 10 שנים בקרב שחורים ולבנים לא היספאנים המצויים בסיכון גבוה.
 
ה- Million Hearts Longitudinal ASCVD Risk Assessment Tool מיועד לספק הערכת סיכון ויעדי טיפול לאוכלוסייה שתפיק מכך את המרב. הכלי מספק הערכת סיכון הן לפני והן אחרי תחילת טיפול מניעתי כגון אספירין, תרופות להורדת לחץ הדם, סטטינים והפסקת עישון – לבד או בשילוב. הכלי מעדכן את זה של הקבוצה משנת 2013.
 
המאמר, שפורסם בכתב העת Circulation כולל הסבר כיצד מחושב הסיכון האינדיבידואלי.
 
הקבוצות מזהירות כי יש לתקף את הכלי טרם יוטמע בקרב אוכלוסיות מגוונות יותר.
 
 

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007