הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השת"פ של טבע ויבמ: "דמיינו קבלת התרעה שעות מראש על התקף אסטמה"
27.10.16

 

טבע הכריזה אתמול על העמקת שיתוף הפעולה עם יבמ. החברות יתמקדו בשני אתגרים: גילוי אפשרויות טיפול חדשות ושיפור יכולות הניהול של מחלות כרוניות. כך חשפו אתמול יו"ר טבע פרופ' יצחק פטרבורג ויו"רית, נשיאת ומנכ"לית יבמ וירג'יניה (ג'יני) רומטי, בכנס World of Watson בלאס וגאס. החברות הודיעו למשקיעים כבר בספטמבר 2015 על כוונתן לשתף פעולה כדי ליצור שירותי בריאות מותאמים אישית באמצעות מחשב־העל ווטסון (Watson).

יבמ מפתחת מזה כעשור את המחשב, המבוסס על בינה מלאכותית ומסוגל להשיב על שאלות בשפה טבעית. מחשב העל, שקרוי על שם עוזרו של הבלש הספרותי שרלוק הולמס, תוכנן למלא פונציה פשוטה - מכונת שאלות ותשובות. זו התאימה מאוד לתחום ה־eHealth הצומח, שאליו ענקית התרופות הגנרית רוצה לחדור. מדובר בטיפול רפואי הנתמך בתקשורת ותהליכים אלקטרוניים.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת דרור רייך
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007