הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדיוי תבצע ניסוי קליני במוצר הלייבוראייד במוסד רפואי מוביל בארה"ב
27.10.16

 

חברת מדיוי מדווחת על ניסוי קליני במוצר הלייבוראייד (Laboraide) - נשכן המיועד להקלה על הכאב של נשים בתהליך הלידה, בבית החולים Mount Sinai בארה"ב.
 

הניסוי יכלול 300 נשים אשר נמצאות מהשבוע ה-37 להריונן כאשר מחצית מהנשים יעברו את תהליך הלידה תוך שימוש במוצר הלייבוראייד (קבוצת המחקר) ומחצית מהנשים יעברו את השלב השני של הלידה באופן רגיל (קבוצת הביקורת).

היעד המרכזי של הניסוי הוא הפחתה של 20% לפחות במשך הזמן של השלב השני של הלידה או שלב הצירים (מפתיחה של 10 ס"מ בצוואר הרחם ועד לידת התינוק) בין קבוצת המחקר לקבוצת הביקורת.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת דרור רייך
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007