הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כן פייט חתמה על הסכם הפצה של תרופה לטיפול בסרטן הכבד בדרום קוריאה; המניה עולה ב-6%
27.10.16

 

חברת כן פייט שמנוהלת על ידי פרופסור פנינה פישמן חתמה על הסכם הפצה עם חברת Chong Dun Dang מדרום קוריאה.

 

על פי ההסכם צ'ונג דון תפיץ בלעדית את המוצר CF102 לטיפול בסרטן הכבד בכפוף לקבלת אישורים רגולטוריים לשיווק התרופה בדרום קוריאה. כן פייט תהיה זכאית למקדמה של 3 מיליון דולר ולתשלום עבור השגת אבני דרך ותשלום תמלוגים של 20%-25% על המכירות נטו של התרופה. מניית כן פייט עולה ב-6.6% לשווי שוק של 138 מיליון שקל.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007