הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עסקת מיליונים בביומד: הסינים, תאי הגזע והמניה הישראלית שמזנקת
27.10.16

 

חברת Innovative Medical שבבעלות קרן ההשקעות הסינית ZSVC חתמה על מזכר הבנות להשקעה של 30 מיליון דולר ב-17.5% ממניותיה של חברת פלוריסטם. ההשקעה שתתבצע במחיר של 1.77 דולר למניה הגבוה ב-16% ממחירה של פלוריסטם בבורסה, ותהפוך את החברה הסינית שמנהלת נכסים ב-4.5 מיליארד דולר לבעלת המניות הגדולה בחברה. בתגובה להודעה מזנקת מניית פלוריסטם במסחר בתל אביב.

 

פלוריסטם שמפתחת תרופות על בסיס תאי גזע מהשליה נסחרת בשווי של 122 מיליון דולר לאחר עליה של 35% מתחילת 2016 וירידה של 42% ב-5 השנים האחרונות. המניות שיוקצו לחברה הסינית יהיו חסומות ל-6 חודשים. פלוריסטם תקצה גם לחברה הסינית 4.4 מיליון אופציות למניות שניתנות למימוש במחיר של 2.5 דולר למניה, ויגדילו את אחזקתה בפלוריסטם ל-21%.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007