הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברה סינית תרכוש 40% מאינסוליין תמורת 4 מיליון דולר
27.10.16

 

יממה לאחר שקרן סינית הפכה לבעלת המניות הגדולה בחברת פלוריסטם מכריזה חברת ביומד נוספת על צירוף משקיע סיני. חברת אינסוליין שמפתחת מכשיר לזירוז ספיגת האינסולין בדמם של חולי סוכרת חתמה אתמול על מזכר הבנות לא מחייב עם חברה סינית להשקעה בחברה ולהקמת מיזם משותף בסין.

 

על פי מזכר ההבנות שנחתם, תקים החברה הסינית קרן שתשקיע 4 מיליון דולר באינסוליין תמורת 40% ממניותיה - כלומר לפי שווי חברה של 10 מיליון דולר אחרי ההשקעה. אינסוליין נסחרת כיום בשווי של 1.5 מיליון דולר (5.6 מיליון שקל) כך שההשקעה תתבצע לפי שווי חברה לפני הכסף שעולה ב-300% על שווי השוק הנוכחי של החברה. ההשקעה מותנית בביצוע בדיקת נאותות.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007