הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מיילן משיקה גרסה גנרית למוצרים שהיקף מכירותיהם 1.8 מיליארד דולר
27.10.16

 

חברת מיילן, שמנוהלת על ידי הת'ר ברש, השיקה גרסאות גנריות ראשונות של התרופות enicar ו-Benicar HTC שניתנותבמשולב עם תרופות אחרות לטיפול ביתר לחץ דם. מכירות של התרופות בארה"ב במונחי מחיר תרופת המקור הסתכמו במיליארד ו-805 מיליון דולר ב-12 החודשים שהסתיימו באוגוסט 2016.

 

בתוך כך הודיעה חברת Kaleo שפיתחה את המוצר Auvi-Q שמתחרה ב-Epipen, מוצר הדגל של חברת מיילן, על כוונתה לחדש את שיווקו של המוצר במחצית הראשונה של 2017.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007