הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC ממליץ על שתי מנות חיסון נגד HPV במקום שלוש
27.10.16

 

ה- CDC ממליץ כי ילדים מתחת לגיל 15 יקבלו רק שתי מנות חיסון נגד human papillomavirus vaccine, זאת במקום שלוש מנות החיסון כפי שהומלץ בעבר.

 

מנת החיסון הראשונה צריכה להינתן בגיל 11 או 12, אך ניתן לחסן בנים ובנות כבר החל מגיל 9 שנים. מנת החיסון השנייה צריכה להינתן 6-12 חודשים לאחר מכן. מחקרים עדכניים מצאו כי שתי מנות חיסון יעילות כשלוש מנות חיסון למניעת זיהומים ב- HPV.

 

מתבגרים המקבלים את מנת החיסון הראשונה בגיל 15 או מאוחר מכך, צריכים לקבל את שלוש מנות החיסון על פי ההנחיות הקיימות כיום.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PhramaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007