הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור התחלואה במחלות המין הגיע לשיא של כל הזמנים בשנת 2015
27.10.16

 

 

שיעור התחלואה ב- chlamydia, gonorrhea, ו- syphilis הגיע לשיא של כל הזמנים בשנת 2015, כך על פי ה- Sexually Transmitted Disease Surveillance Report השנתי מאת ה- CDC.

 

בין הממצאים שפורסמו:


• Chlamydia: שיעור התחלואה הגיע ל- 479 מקרים פר 100,000 איש, עלייה של 6% בהשוואה לשנת 2014. השיעור בקרב נשים היה יותר מכפול בהשוואה לשיעור בקרב גברים. כשני-שליש מהמקרים אירעו בקרב צעירים (גיל 15-24).


• Gonorrhea: שיעור התחלואה הגיע ל- 124 פר 100,000, עלייה של 13% בהשוואה ל- 2014. שיעור התחלואה היה הגבוה ביותר בקרב שחורים ואנשים ממוצא אינדיאני/אלסקה. כ- 2.6% מהזנים שבודדו הציגו עמידות ל- azithromycin, זאת בהשוואה ל- 0.6% בשנת 2013.


• Syphilis: שיעור התחלואה הראשונית והשניונית היה כ- 8 מקרים פר 100,000, עלייה של 19% בהשוואה לשנת 2014. מעל ל- 90% מהמקרים אירעו בקרב גברים, בעיקר בקרב גברים המקיימים יחסי מין הומוסקסואליים.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PhramaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007