הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם האשה הזו יכולה לנהל בית חולים?
23.10.16

 

האם אדם שאינו רופא יכול לנהל בית חולים בישראל? השאלה העקרונית הזאת הידהדה תמיד בוויכוחים תיאורטיים במערכת הבריאות, אבל מעולם לא נבחנה באופן מסודר ועקרוני - עד שהגיע המקרה של איריס לונשטיין ואילץ את כולם להביע עמדה מסודרת.

 

תקציר הפרקים הקודמים: לונשטיין, מנהלת קרן המחקרים של בית החולים וולפסון ובעלת ותק של עשרות שנים במערכת הבריאות, עתרה בסוף אוגוסט לבג"ץ בדרישה שיאפשר לה להתמודד על תפקיד מנהלת וולפסון - אף על פי שאינה רופאה. היא נתקלה לאורך הדרך בהתנגדות נמרצת מצד ההסתדרות הרפואית (הר"י) וגם מצד משרד הבריאות ונציבות שירות המדינה, שמיישרים קו עם עמדת הר"י. הטוויסט בעלילה מגולם בדמותם של עשרות מנהלי מחלקות מוולפסון, שמתייצבים לצדה של לונשטיין וכמעט מתחננים שיאשרו לה לגשת למכרז.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007