הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לאומי: המלצת "קנייה" לחברות פארמה גלובליות
23.10.16

 

הנפילה של חברות הפארמה היא הזדמנות קנייה - כך מעריך מערך הייעוץ של בנק לאומי. שמואל קרפף, אנליסט מניות חו"ל של מערך הייעוץ בבנק, מנתח את הסיבות לחולשת מניות המגזר, שבאה לידי ביטוי בירידה של 14% במחיר תעודת הסל PPH (העוקבת אחרי סל של מניות פארמה מובילות), ומעריך שהענף יתאושש בטווח הזמן הקצר־בינוני.

 

קרפף מציין שמניות הפארמה נפגעו מביקורת ציבורית לא אוהדת בעניין תמחור התרופות, ולכן המשקיעים חוששים שהחברות יתאימו את מדיניות התמחור לשיח הציבורי, יורידו את מחירי התרופות - ויפגעו בכך ברווחים.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007