הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קולפלנט פרסמה טיוטת תשקיף לגיוס של 25 מיליון דולר בנאסד"ק
23.10.16

 

חברת קולפלנט, המפתחת תכשירים רפואיים מבוססי קולגן אנושי מהונדס גנטית, פירסמה טיוטת תשקיף להנפקת תעודות פקדון בנאסד"ק. החברה, שנסחרת בשווי של 98 מיליון שקל, מתכננת לגייס עד 25 מיליון דולר. חתמי ההנפקה הם חברת לדנבורג שבשליטת פיליפ פרוסט ורות' קפיטל.

 

קולפלנט פיתחה טכנולוגיה לייצור קולגן אנושי בהנדסה גנטית של עלי טבק. קולגן הוא החלבון הדומיננטי בגוף ומהווה 25% מסך החלבונים בו. הוא חלבון מבני שמהווה את הרכיב העיקרי בסיבים וברקמות חיבור רכות וקשות כמו סחוס, גידים, עור, רצועות ועצמות.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007