הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרכובת המצויה ביינות אדומים מתקנת רמות הורמונים אב-נורמאליות בקרב נשים עם PCOS
23.10.16

  

 

Polycystic ovary syndrome הוא אחד מההפרעות ההורמונאליות אנדוקריניות הנפוצות ביותר ופוגע בכ- 5-10 אחוז מהנשים בגיל הילודה. הסינדרום מתאפיין ברמות הורמונים חריגות. וכעת גילו חוקרים כי resveratrol – תרכובת טבעית המצויה ביינות אדומים ובענבים – יכולה לסייע לאיזון הרמות הללו.

 

"זהו המחקר הקליני הראשון המראה כי resveratrol מוריד באופן מובהק את רמות ה- testosterone וה-
(dehydroepiandrosterone sulfate (DHEAS בקרב החולות ב- PCOS." ציינו עורכי המחקר.

 

30 נשים עם PCOS חולקו אקראית לקבלת 1,500 מ"ג של resveratrol או פלסבו מדי יום. דגימות דם ניטלו בתחילת המחקר ולאחר 3 חודשי טיפול על מנת לבדוק את רמות הטסטוסטרון והאנדרוגנים בדם החולות.

 

בקרב הקבוצה שקיבלה תוספים של resveratrol נצפתה ירידה של 23.1% ברמות הטסטוסטרון בהשוואה לעלייה של 2.9% בקרב המטופלות בפלסבו.יתר על כן, רמות ה- DHEAS ירדו ב- 22.2% בקרב קבוצת המחקר בעוד שעלו ב- 10.5% בקרב קבוצת הביקורת.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PhramaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007