הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחקר חדש בקופים מעלה אפשרות חדשה לטיפול ב- HIV
23.10.16

 

 

מרבית תאי ה- CD4 בגוף מצויים במערכת העיכול. Integrin בשם α4β7 המצוי על פני שטח התא מסייע להנחות את תאי ה- CD4+ לרירית המעי, שם הם חשופים לפגיעה על ידי ה- HIV או ה- (simian immunodeficiency virus (SIV. כעת מצא מחקר חדש שנערך בקופים שהודבקו ב- SIV כי נוגדן נגד α4β7 עשוי להטות את הכף לכיוון שליטה חיסונית על התפשטות הנגיף.

 

 

18 קופי רזוס מקוק הודבקו ב- SIV ולאחר 5 שבועות החלו לקבל טיפול ב- (antiretroviral therapy (ART. לאחר שהושגה רמת עומס נגיפי לא ניתנת לזיהוי, קיבלו הקופים נוגדן נגד α4β7 או פלסבו.
 
כמצופה לאחר הפסקת הטיפול, הציגו החיות שקיבלו את הפלסבו ריבאונד של רמת הנגיף. מנגד הציגו הקופים שקיבלו את הנוגדן עומס נגיפי נמוך עד בלתי ניתן לזיהוי למשך עד 9 חודשים נוספים לאחר הפסקת הטיפול. יתר על כן, החיות שקיבלו את הנוגדן הפעיל הדגימו עלייה ברמת תאי ה- CD4+ במחזור הדם ובמערכת העיכול.

 לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PhramaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007