הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אכזבה לטבע: ה-FDA השהה מחקר בתרופת ה-Fasinumab לטיפול בכאבים כרוניים
18.10.16

 

חברת טבע דיווחה היום (ב') על עדכון בנושא תוכניות הפיתוח הקליני של תרופה ביולוגית בשם Fasinumab, המכילה נוגדן ניסיוני לטיפול בכאב כרוני. על פי העדכון, מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) השהה את תוכנית המחקר הקליני שלב 2 על כאבי גב תחתון כרוניים וביקש לתקן את פרוטוקול המחקר, לאחר שהתגלה מקרה של ארתרופתיה (כאבי מפרקים) בשני צדי הגוף בחולה שקיבל מינון גבוה של Fasinumab.


בטבע מסבירים כי החולה המלין הצטרף למחקר עם אוסטיאוארטריטיס (דלקת מפרקים ניוונית) בשלב מתקדם. והיא מתכננות להגיש תוכנית למחקר קליני שלב 3 לבדיקת ה-FDA ורשויות בריאות אחרות בנושא כאבי גב תחתון כרוניים, שלא תכלול מטופלים עם אוסטיאוארטריטיס מתקדם.

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת דרור רייך
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007