הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סוכנות התרופות האירופית ממליצה להרחיב את השימוש בתרופה נגד סרטן הדם של טבע
18.10.16

 

ועדה של סוכנות התרופות האירופית (EMA) למוצרים רפואיים המליצה להרחיב את ההתוויה של התרופה Trisenox של טבע ששווקה עד היום כאופציה טיפולית שנייה בחולי לוקמיה מסוג APL שלא הגיבו לטיפול באמצעות רטינואידים וכימותרפיה או במקרים של הישנות המחלה לאחר טיפול מסוג זה.

 

הוועדה ממליצה על שימוש בתרופה במקרים שבהם חולה אובחן במחלת לוקמיה מסוג APL בדרגת סיכון נמוכה עד בינונית ובשילוב עם חומצה רטינואית. ההמלצה ניתנה לאחר שטיפול משולב באמצעות Trisenox וחומצה רטינואית הראה שיעור הישרדות כולל גבוה מאוד (99%) כמעט ללא מקרים של הישנות המחלה עד לאחר 50 חודשים מתחילת המעקב שהחל באמצע הטיפול.

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007