הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- ASCO מפרסמת המלצות לביצוע בדיקות סקר להמצאות סרטן צוואר הרחם
18.10.16

 

 

ה- American Society of Clinical Oncology פרסמה את המלצותיה לביצוע בדיקות סקר להמצאות סרטן צוואר הרחם בהתבסס על מקורות המידע הקיימים

 

ההנחיות, שפורסמו ב- Journal of Global Oncology, ממליצות כי נשים ללא סימפטומים מכל קבוצת הסיכון יעברו בדיקות סקר להמצאות DNA של (human papillomavirus (HPV.

 

• כאשר לא קיימת כל מגבלת משאבים, נשים בגילאים 25-65 צריכות לעבור בדיקת סקר מדי 5 שנים.
• כאשר קיימת מגבלת משאבים יחסית, נשים בגילאים 30-65 שעברו שתי בדיקות סקר שליליות במרווח של 5 שנים, יכולות להגדיל את המרווח בין הבדיקות ולעבור בדיקת סקר מדי 10 שנים.
• כאשר קיימים משאבים מוגבלים, נשים בגילאים 30-49 יכולות לעבור בדיקת סקר מדי 10 שנים.
• כאשר קיימים משאבים בסיסיים בלבד, נשים בגילאים 30-49 יעברו בדיקת סקר סה"כ 1-3 פעמים במהלך חייהן.
 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PhramaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007