הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול להפחתת רמת האנדרוגנים מעלה את הסיכון לדמנציה בקרב החולים בסרטן הערמונית
18.10.16

 

טיפול להפחתת רמת האנדרוגנים מעלה את הסיכון לדמנציה בקרב החולים בסרטן הערמונית, אלו ממצאיו של מחקר תצפית שפורסם ב- JAMA Oncology.

 

במסגרת המחקר נערך ניתוח של רשומות רפואיות אלקטרוניות ממרכז רפואי יחיד אשר כללו מידע על 9300 גברים שאובחנו כחולים בסרטן הערמונית לאורך תקופה של 20 שנה. 20% טופלו להפחתת רמות האנדרוגנים. לאורך חציון מעקב של 3.4 שנים, 314 גברים פיתחו דמנציה.

 

הערכת הסיכון להיארעות דמנציה לאחר 5 שנים הייתה 7.9% בקרב הגברים שטופלו להפחתת רמות האנדרוגנים בהשוואה ל- 3.5% בקרב הגברים שלא קיבלו את הטיפול. כמו כן נמצא כי טיפול שארך 12 חודשים ומעלה היה קשור עם הסיכון הגבוה ביותר.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PhramaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007