הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הוועד האולימפי הבינלאומי מפרסם הצהרה בנוגע לביצוע פעילות גופנית במהלך ההיריון
18.10.16

 

ביצוע פעילות גופנית במהלך ההיריון אינה מגבירה את הסיכון ללידה מוקדמת, השריית לידה, אלחוש אפידוראלי, חתך חיץ (episiotomy), או קרעים נרתיקיים, כך על פי קונצנזוס שפרסם הוועד האולימפי הבינלאומי.

 

 

כמו כן פורסמו המסקנות הבאות:
 
• אמהות המבצעות פעילות גופנית במהלך ההיריון מציגות סיכוי נמוך יותר ללדת תינוקות גדולים (g 4000 >) ואינן מצויות בסיכון מוגבר ללדת תינוקות קטנים (g 2500 >).
 
• פעילות גופנית במהלך ההיריון אינה מאריכה את משך הלידה ולמעשה כלל אינה משפיעה על משך הלידה.
 

 

אף על פי כן, צוין כי פעילות גופנית מאומצת סביב תקופת השרשת הביצית והרמת משאות כבדים במהלך הטרימסטר הראשון עשויים להגביר את הסיכון להפלות.

 

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PhramaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007