הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גמידה סל קיבלה סיווג של טיפול פורץ דרך מה-FDA
11.10.16

 

חברת גמידה סל שבשליטת אלביט מדיקל (25%) כלל ביוטכנולוגיה (18%) ונוברטיס (18%) קיבלה מרשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) סיווג של טיפול פורץ דרך (Breakthrough Therapy) ל-Nicord. התרופה מיועדת לטיפול בסרטני דם מסוג לימפומה ולוקמיה ולטיפול במחלות דם לא ממאירות כמו אנמיה חרמשית ותלסמיה. מניית כלל ביוטכנולוגיה עלתה ב-2.9% ומניית אלביט מדיקל עלתה ב-5.3% במסחר בתל אביב.

 

סיווג של טיפול פורץ דרך מוענק לתרופה שמיועדת לטפל במחלות קשות או מסכנות חיים, שקיים לגביה מידע קליני ראשוני שמדגים שיפור משמעותי בהשוואה לטיפולים קיימים במדדים קליניים משמעותיים.

 

  

לכתבה ב- TheMarker >>

 
 
מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007