הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סבירות נמוכה כי ילדים שנחשפו לרפואה אלטרנטיבית יקבלו חיסון נגד שפעת
11.10.16

 

 

סבירות נמוכה כי ילדים שטופלו במסגרות הרפואה המשלימה או האלטרנטיבית יקבלו חיסון נגד שפעת, כך מצא מחקר שפורסם בכתב העת Pediatrics .

 

החוקרים סקרו חשיפה לרפואה משלימה בקרב כ- 9,000 ילדים שהוריהם השתתפו ב- 2012 National Health Interview Survey. שיעור הילדים שטופלו מעודם במסגרת הרפואה המשלימה נע בין 4% (טיפולים אלטרנטיביים כגון הומאופתיה ואקופונקטורה) ל- 7.5% (טיפולי גוף כגון כירופרקטיקה ואוסטיאופתיה או טיפולים ביולוגיים כגון תרופות צמחיות או דיאטה צמחונית).

 

חיסון נגד שפעת בשנה החולפת היה פחות נפוץ בקרב ילדים שנחשפו מעודם לרפואה אלטרנטיבית (33%) או לטיפולי גוף (35%), בהשוואה לילדים שלא נחשפו מעודם לטיפולים הללו (43%). לא נמצא קשר מובהק סטטיסטית בין חשיפה לסוגים אחרים של רפואה משלימה וקבלת חיסון.

 

   

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007