הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Hydrocortisone אינו מפחית את הסיכון להלם זיהומי בקרב מבוגרים עם אלח דם
11.10.16

 

 

אינפוזיה במינון נמוך של hydrocortisone אינה מונעת הידרדרות למצב של הלם זיהומי בקרב מבוגרים עם אלח דם חמור, כך על פי מחקר שפורסם ב- JAMA.

 

כ- 380 מבוגרים עם אלח דם חמור שלא נמצאו בהלם זיהומי חולקו אקראית לקבלת פלסבו או hydrocortisone (מנת העמסה תוך ורידית של 50 מ"ג, ולאחריה אינפוזיה המשכית של 200 מ"ג מדי יום למשך 5 ימים, ולאחר מכן ירידה הדרגתית במינון עד יום 11). מטרת המחקר העיקרית – שיעור הנבדקים עם הלם זיהומי לאחר 14 ימים – היה דומה בקרב שתי הקבוצות (21.2% בקבוצת המחקר ו- 22.9% בקבוצת הביקורת). יתר על כן, לא נצפו הבדלים מובהקים בין הקבוצות במונחים של משך השהייה בבית החולים או תמותה בתוך 180 ימים.

 

Hyperglycemia הייתה נפוצה יותר בקרב המטופלים ב- hydrocortisone בהשוואה לפלסבו (90.9% מול 81.5%).

 

   

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007