הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

משרד הבריאות מזהיר כי המוצר "החלקת שיער PURE ORGANIC" משווק ללא אישור
11.10.16

 

 

משרד הבריאות מזהיר כי המוצר המשווק תחת השם " החלקת שיער PURE ORGANIC , פיור אורגניק" משווק לטיפול לשימוש בהחלקות שיער, ללא אישור משרד הבריאות.

 

בעקבות פניות למשרד הבריאות ופרסומים ברשת האינטרנט ובאתר "פייסבוק" מבקשת הוועדה למניעת הטעיית הציבור בפרסום מוצרי בריאות במשרד הבריאות, להודיע כי המוצר המשווק תחת השם "החלקת שיער PURE ORGANIC , פיור אורגניק" מספר רישיון משרד הבריאות 1/91993/16 משווק בניגוד למטרת השימוש המאושרת בתנאי רישיונו והוא אינו מאושר להחלקות שיער.

 

התמרוק "מסכה טיפולית PURE TREATMENT MASK " בעל מספר רישיון 1/91993/16 והמשווק על ידי קארין ש.א. ייצור ושיווק למספרות, משמש על פי תנאי רישיונו כמסכה טיפולית לריכוך השיער בלבד. תמרוק זה לא אושר כאורגני ולא אושר להחלקות שיער על פי תנאי רישיונו.

משרד הבריאות מזהיר את הציבור והמספרות כי שימוש במוצרים שלא קיבלו רישיון משרד הבריאות או שימוש במוצרים שלא על פי תנאי רישיונם עשוי להזיק לבריאות הציבור והספרים/יות.


משרד הבריאות מודיע כי, יש לבדוק היטב כי התמרוקים בהם נעשה שימוש הינם תמרוקים מאושרים בלבד שאינם מכילים חומרים נוספים שהרכבם לא נבדק ובטיחותם לא ידועה.

ניתן לבדוק באתר האינטרנט של משרד הבריאות במאגר התמרוקים את קיומם של רישיונות לתמרוקים ואת מטרת השימוש המאושרת.

 

לבירורים ומידע נוסף ניתן לפנות למוקד קול הבריאות 5400* ולאתר הוועדה למניעת הטעיית הציבור בפרסום מוצרי בריאות, במשרד הבריאות.

 

 

  

להודעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י משרד הבריאות

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007