הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מניית היום: חברת ביוטק שנוסקת כ-8% לאור הצלחה בניסוי
29.09.16

 

 

מניית חברת הביוטק כיטוב פארמה מזנקת בבורסה, לאחר שהודיעה כי תרופת הדגל שלה (KIT-302), תרופה משולבת של משכך כאבים עם הורדת לחץ דם, עמדה בהצלחה בניסוי PK נוסף לבחינת הזהות הביולוגית, שמציב אותה בדרישות הסטנדרט של מינהל המזון והתרופות האמריקאי (FDAׁׂׂ). ההצלחה בניסוי מקדמת את החברה צעד נוסף לקראת הגשת בקשה ל-FDA לקבלת אישור שיווק סופי.

 

תרופת הקומבינציה של כיטוב פארמה מורכבת משילוב של שתי תרופות, תרופת ה-Amlodipine המיועדת לטיפול בבעיית לחץ הדם, ומהתרופה Celecoxib המיועדת לטיפול בדלקת פרקים ניוונית והשימוש בה גורם לעלייה בלחץ הדם.

 

  

לכתבה בגלובס >>

 
 
מאת משה גולן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007