הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מיילן לא יורדת מהכותרות לאחר הנזיפה שספגה בקונגרס
29.09.16

 

 

סנאטורים בארה"ב דורשים היום (ד') מבית המשפט הגבוה לצדק לפתוח בחקירה נגד חברת התרופות מיילן, לאור הפרסומים האחרונים על הנסיקה הלא הגיונית של מחיר האפיפן - תרופה מצילת חיים לטיפול בהתקפי אלרגיה.

 

כפי שפורסם בגלובס, בשבוע שעבר הותקפה מיילן בקונגרס בכך שהיא "תאוות-בצע", לאחר שהקפיצה את מחיר תרופת הדגל שלה ביותר מ-500% בשנים האחרונות. בשנת 2007 עמד מחיר אריזה הכוללת 2 מזרקים על מתחת ל-100 דולר, ואילו כיום עומד מחירה על סך יותר מ-600 דולר.

 

מיילן סיווגה את התרופה כתרופה שיש לה תחרות, משום שאם הייתה מגדירה אותה כתרופה גנרית, הייתה גובה סכומים נמוכים יותר עבורה, מה שהיה מניב לה רווחים פחותים.  

לכתבה בגלובס >>

 
 
מאת שירה קרפיק ספיר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007