הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אלקוברה הפסיקה ניסוי שלב 3 בהפרעות קשב וריכוז בגלל הנחיה מה-FDA
29.09.16

 

 

אלקוברה, שמפתחת תרופות חדשות על מנת לסייע לחולים עם הפרעות קוגניטיביות, כולל הפרעת קשב וריכוז (ADHD) ותסמונת X שביר, פירסמה כי קיבלה הנחייה בשיחה טלפונית מהמחלקה למוצרים פסיכאטריים ב-FDA המורה על עצירת מתן טיפול קליני בתרופת ה-MDX. בעקבות הודעה זו השהתה החברה את ניסוי שלב 3 שהיא מקיימת לטיפול במבוגרים עם הפרעות קשב וריכוז (ADHD).
 

הסיבה להוראה זו של ה-FDA לא ידועה בשלב זה. החברה דיווחה כי "החברה עדיין לא קיבלה הודעה בכתב מה-FDA, אך בהודעה שנמסרה בעל פה נמסר כי הסיבה להנחייה נעוצה בממצאים נוירולוגיים בניסויים פרה-קליניים".

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 

 

מאת גיל קליאן

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007