הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיסון רקומביננטי להרפס זוסטר מדגים יעילות בקרב מבוגרים
29.09.16

 

 

חיסון רקומביננטי חדש נגד הרפס זוסטר הניתן בשתי מנות חיסון מדגים יעילות של 90% בקרב מבוגרים מעל לגיל 70, כך מצא מחקר שמומן על ידי התעשייה ופורסם ב- New England Journal of Medicine. תת יחידת החיסון מכילה glycoprotein E רקומביננטי של הנגיף varicella zoster ואדג'וונט חזק.

 

החיסון או פלסבו ניתנו לכמעט 11,000 מבוגרים בגיל 70-79 ולכ- 3,000 מבוגרים בגיל 80 ומעלה, בעלי תפקוד חיסוני תקין. לאחר מעקב של 3.7 שנים בממוצע, שיעור ההיארעות של zoster היה 9.2 ו- 0.9 פר 1000 שנות אדם בקרב קבוצות הפלסבו והחיסון, בהתאמה. לא נצפתה יעילות מופחתת של החיסון בקרב קבוצת הנבדקים מעל לגיל 80. סה"כ, שיעורי ההיארעות של neuralgia בתר טיפולית היו נמוכים יותר בקרב המחוסנים, וזאת לאור הסיכון הנמוך יותר לתחלואה ב- zoster.

 

כ- 75% מהמחוסנים דיווחו על תופעות מקומיות, עיקרן קלות עד בינוניות, וכמחצית מהמחוסנים דיווחו על תופעות סיסטמיות (לדוגמא, עייפות).

 

 

 

לידיעה >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007