הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שת"פ בינלאומי לטבע לפיתוח ומסחור של טיפול בכאבים
22.09.16

 

 

עסקה משמעותית לטבע בתחום הטיפול בכאב: טבע דיווחה היום (ג') על שיתוף-פעולה עם חברת הביוטכנולוגיה האמריקאית Regeneron לפיתוח ומסחור של Fasinumab, נוגדן ה-NGF שנמצא כיום בשלב III (המתקדם ביותר) של הניסויים הקליניים. טבע תשלם לריג'נרון מקדמה של 250 מיליון דולר, ותקבל על עצמה עלויות מחקר ופיתוח בשווי של כחצי מיליארד דולר. בעתיד, על בסיס עמידה באבני דרך בתחום הרגולטורי (כ-460 מיליון דולר), ולאחר מכן במכירות התרופה כשתגיע לשוק, טבע תשלם לריג'נרון סכומים נוספים - שבתרחיש המכירות האופטימי עשויים להגיע עד ל-1.9 מיליארד דולר. כלומר, סך כל הסכום שתשלם טבע כולל עלויות הפיתוח עשוי להגיע ליותר מ-3 מיליארד דולר.

 

ההסכם הוא גלובלי אך אינו כולל מספר מדינות באסיה (ביניהן יפן וקוריאה) שבהן לריג'נרון יש הסכם קודם עם חברת התרופות Mitsubishi Tanabe. ריג'נרון תוביל את הפיתוח הגלובלי והמסחור בארה"ב, והחברות יתחלקו ברווחים שווה בשווה. מחוץ לארה"ב טבע תהיה אחראית לפיתוח ולמסחור. ריג'נרון נסחרת בנאסד"ק בשווי 43.2 מיליארד דולר, וטבע נסחרת בניו יורק ובת"א בשווי של 46.3 מיליארד דולר.

 

 

לכתבה בגלובס >>

מאת שירי חביב ולדהורן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007