הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פיילוט בסופר-פארם: בדיקות דם בסניפים
22.09.16

 

 

 

רשת סופר־פארם מציעה, במסגרת פיילוט חדש, בדיקות דם לחישוב מדדי המוגלובין וגלוקוז, מדידות לחץ דם, BMI וייעוץ רוקחי לכלל הציבור. הבדיקות יוצעו בסניפים של הרשת, בעמדות ייעודיות (ופרטיות, בחדר הרוקח) בעלות של 25 שקל. לחברי האגודה לסוכרת נעורים יינתן השירות בכ-25% הנחה.

 

בהתחלה יוענקו השירותים בחמישה סניפים של הרשת: תל מונד, עמק סנטר בעפולה, שוהם, ירושלים, וגורדון תל אביב. בהמשך צפוי הפרויקט להתרחב לסניפים נוספים בפריסה ארצית.

 

הפרויקט הוא שיתוף פעולה של משרד הבריאות והאגודה לסוכרת נעורים (סוג 1), ומטרתו לקדם את בריאות המטופלים בישראל, ולהדריך אותם כיצד לשפר ולעקוב אחר הטיפול הרפואי לו הם זקוקים. לדברי מדי יעקבזון, מנכ"לית האגודה לסוכרת נעורים (סוג 1), "כיום מדברים על חצי מיליון מאובחני מכל הסוגים וחצי מיליון אנשים עם טרום סוכרת, כלומר אנשים עם נטיה גנטית לסוכרת או כאלה שהמחלה נמצאת אצלם בשלבים מוקדמים, והם לא עושים בדיקות ולא יודעים".


 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת הדר קנה
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007