הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ייקור התרופות לא עוצר: מחיר שפופרת משחה נגד אקזמה קפץ ב-3,900% בשנה ל-10,000 דולר
22.09.16

 

 

 

טרם שככה הסערה סביב החלטת חברת התרופות מיילן לייקר במאות אחוזים את המחיר של זריקה מצילת-חיים, וכבר חברת תרופות אמריקאית אחרת עוררה את חמת הצרכנים כאשר הודיעה על ייקור המחיר של שפופרת אחת של משחה נגד אקזמה לכמעט 10,000 דולר, דיווח העיתון "פייננשל טיימס".

 

חברת נוום פארמה (Novum Pharma) הודיעה בשבוע שעבר על ייקור של 128% במחיר שפופרת בת 60 גרם של המשחה אלוקווין ((Aloquin, המיועדת לטיפול באקזמה ואקנה, למחיר של 9,561 דולרים, לפי נתונים שהגיעו לידי הטיימס.

 

רק לפני מעט יותר משנה, בחודש מאי 2015, עוד נמכרה שפופרת אלוקווין במחיר של 241.5 דולרים, אולם זמן קצר לאחר שנוום רכשה את התרופה מבעליה הקודמים, פרימוס פארמה, ייקרה נוום את מחיר המשחה בין לילה ב-1,100%.


 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007