הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המניה שקפצה אמש ב-720% - והמתחרה הישראלית שעשויה להרוויח מכך
22.09.16

 

 

מניית חברת הביומד טובירה מקליפורניה זינקה אמש בשיעור חריג ביותר של 720% במסחר בנאסד"ק. הרקע: עסקת ענק לרכישת החברה תמורת 1.7 מיליארד דולר בידי ענקית התרופות אלרגן. לעסקה עשויות להיות השלכות גם על המתחרה הישראלית הקטנה של טובירה - גלמד, שזינקה אמש בעצמה ב-25%.

 

העסקה, שעליה דווח כמה שעות לאחר שטבע דיווחה על עסקה בשווי כ-700 מיליון דולר בארה"ב, היא מהלך אסטרטגי משמעותי לאלרגן, שמחזיקה ב-10% מטבע ושמכרה לה באחרונה את החטיבה הגנרית שלה. ואולם הזווית הישראלית הנוספת, זו של גלמד, עשויה להיות מעניינת עוד יותר.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007