הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC: E. Coli עמידים לאנטיביוטיקה הנחשבת כמוצא האחרון נמצאו בארה"ב
22.09.16

  

 

שני מאמרים שפורסמו ב- MMWR מתארים המצאות Escherichia coli העמידים ל- colistin – אנטיביוטיקת המוצא האחרון לטיפול בחיידקים עמידים ל- carbapenem – בארה"ב. E. coli הנושאים את גן העמידות mcr-1 נמצאו בארבעה חולים אמריקאים עד כה.

 

המאמר הראשון מתאר את האיתור ובדיקות הסקר שנערכו לאחר אבחנת הימצאותם של חיידקי E. coli חיוביים ל- mcr-1 בדגימות שתן שניטלו מאישה מפנסילבניה במאי 2016.


100 אנשים שבאו במגע עם האישה, כולל שני אנשי צוות רפואי נבדקו בבדיקות סקר אך אף אחד מהם לא נמצא חיובי ל- mcr-1. "הממצאים הללו מציעים כי הסיכון להדבקה מחולים שעברו קולוניזציה לאנשים בריאים... עשוי להיות נמוך באופן יחסי," סיכמו החוקרים.

 

המאמר השני מתאר הימצאות של E. coli חיובי ל- mcr-1 ביוני 2016 בדגימת צואה שניטלה מילד שחזר זה לא מכבר מהקריביים. דגימות שנאספו משישה בני בית של הילד ומהילד עצמו חודש לאחר מכן היו כולן שליליות ל- mcr-1, כמו גם דגימות סביבתיות שנאספו מביתו של הילד, כולל איזור ההחתלה. הממצאים מעידים על קולוניזציה של המטופל ללא הדבקה לסביבתו הקרובה.

 

 

לידיעה 1 >>


לידיעה 2 >>


 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007